ELPEK Mühendislik | Elektriksel Periyodik Kontroller

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller

Türkiye'nin büyük endüstriyel tesisleri tarafından en çok tercih edilen elektriksel periyodik kontrol firması olmaya devam ediyoruz..

Kuruluşumuzdan bu yana geçen 10 yılı aşkın süre boyunca Türkiye genelinde "fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefemizle Elektrik Mühendisliği başta olmak üzere, enerji yönetimi ve iş güvenliği sektörlerinde öncüsü olduğumuz yaratıcı fikirlerimizin yanı sıra literatüre kazandırdığımız akademik bilgi ve desteklerimizin devamlılığına büyük önem veriyoruz.. Yüksek kaliteli hizmet anlayışımızla endüstriyel tesisler fabrikalar ve özel sektörel tesislere elektriksel periyodik kontroller, elektriksel periyodik test ölçüm bakım hizmetleri ve iş güvenliği periyodik denetimleri ile büyük endüstriyel tesislerde elektrik tesisatlarının planlanması, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, yıldırım risk analizi, trafo planlı bakımı ve isg fenni muayene hizmetleri ile Türkiye geneline teknik ve özgün çözümler sunan sektörün lider mühendislik firması olmayı sürdürüyoruz.

ELPEK Mühendislik, endüstriyel kurum ve kuruluşların elektrik sistemlerinin planlama ve montajı, elektrik topraklama tesisatı ölçümü, paratoner tesisat ölçümü, paratoner bakımı, aydınlık şiddeti ölçümü aydınlık seviyesi ölçümü, aydınlatma lux ölçümü, termal kamera ölçümü, termografik görüntüleme, trafo bakımı, trafo testleri, gürültü ölçümü, kocaeli yüksek gerilim işletme sorumluluğu, trafo SMM müşavirlik hizmetleri, topraklama testi, paratoner testi, elektrik iç tesisat uygunluk raporu, elektrik tesisatı kontrol belgesi, elektrik tesisat kontrolü, elektriksel periyodik testi, jeneratör topraklama ölçümü, işletme topraklaması ölçümü, koruma topraklaması ölçümü, makine gövde koruma topraklaması, kaçak akım koruma testi, rcd testi, kaçak akım rölesi açma zaman ve açma akımı testleri ile raporlanması ve diğer elektriksel periyodik kontroller yapmaktadır. Ayrıca projelerinin yelpazesini enerji yönetimi, enerji verimliliği, enerji danışmanlığı ve elektrik sistem tasarrufu konularında tecrübeli Elektrik Mühendisleri Odası kayıtlı ve İş Güvenliği Uzmanı Müşavir Elektrik Mühendisleriyle daha da genişletmektedir. Kocaeli elektrik mühendislik taahhüt firması - kocaeli yüksek gerilim işletme sorumluluğu

ELPEK Mühendislik | Elektriksel Periyodik Kontroller

ELPEK Mühendislik, elektrik tesisatlarının periyodik kontrolü, periyodik bakımı ve periyodik ölçümü faaliyetleri kapsamında : elektrik topraklama tesisat ölçümü, paratoner tesisat ölçümü, aydınlık seviyesi ölçümü, termal kamera ölçümü, trafo bakımı, trafo yağ izolasyon ölçümü, gürültü ölçümü, trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu elektrik kuvvetli akım tesislerinde yg işletme sorumlusu faaliyetleri, elektrik iç tesisat kontrol raporu, jeneratör ölçümü, ARC FLASH analizi, patlamadan korunma ve büyük kazaların önlenmesinde elektriksel risk analizi, HAZOP kapsamında elektrik risk analizi, kısa devre risk değerlendirme çalışmaları, katodik koruma ölçümü, harmonik ölçümü, makine topraklama ölçümü, pano topraklama ölçümü, elektrik pano tesisat topraklama ölçümü, trafo topraklama ölçümü, işletme topraklama ölçümü, koruma topraklama ölçümü, süreklilik testi, selvaz yöntemi ile topraklama ölçümü, RCD testi, süreklilik testi, toprak özgül direnci ölçümü, çevrim empedansı ölçümü, elektrik tesistı fenni muayeneleri, bağımsız denetimler, iş güvenliği denetimleri vb teftiş ve kontrollerde talep edilen TSE, TMMOB, EMO, TURKAK akreditasyon standartlara uygun kontrol ve raporlamalar yapmaktadır.

ELPEK Mühendislik olarak, genel mevzuatlarımız çerçevesinde ar-ge çalışmalarımız sonunda Türkiye'de ilk kez tarafımızca hazırlanmış Elektriksel Risk Analizi ERA projesi ile elektrik kaza araştırmaları ve elektrik tesisatı risklerinin incelenerek detaylı raporlandığı bir teknik çalışmaya imza attık. Söz konusu çalışmaların tamalanmasının ardından sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu bağlamda firmamızı takip eden diğer tüm periyodik kontrol firmalarına, iş güvenliği firmalarına ve Elektrik Mühendislik firmalarına da büyük bir katkı sağladığımızın bilinciyle çeşitli elektriksel iş güvenliği eğitimleri de düzenlemekteyiz. ERA Elektriksel Risk Analizi projemiz genişletilerek özellikle iş güvenliği kültürüne sahip ve elektrikle çalışmalarda iş güvenliğinin öneminin bilincinde olan çok sayıda sektör ve işletmede yine Türkiye'de ilk kez tarafımızca hazırlanmış Elektriksel Gerilim Risk Haritası çalışmalarının mimarı olarak Türkiye geneline mühendislik çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

ELPEK Mühendislik | Elektriksel Periyodik Kontroller

ELPEK Mühendislik olarak, yine konusunda uzman Elektrik Mühendislerimiz ile çok sayıda adli ve genel güvenlik araştırma talebi bulunan elektrik kazaları, elektrik yangınları, akıma kapılma vb elektrik iş kazalarının incelenmesi, risk değerlendirmesi konularında elektrik bilirkişilik hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Elektrik kaza araştırmaları, elektriksel iş güvenliği, elektrikle çalışmalarda teknik emniyet, yüksek gerilim işletme sorumluluğu vb. elektriksel periyodik ölçüm ve elektrik fenni kontroller başlıklarında çeşitli eğitimler düzenlemekteyiz. ELVER Elektrikte Verimlilik Projesi ile tecrübeli Enerji Yöneticisi Elektrik Mühendisi ve Makine Mühendisi teknik ekibimiz tarafından enerji danışmanlığı ve elektromekanik kontroller ile ilgili sürekli inovatif bilgi ve enerji teknolojileri üreterek, akademik çalışmalarımızı da genişletmekteyiz.

ELPEK Mühendislik, tarafsızlık ilkelerine uygun bağımsız fenni muayene kuruluşu olarak, Mühendislik etiğine yakışan disiplinli performansı ve örnek kurumsal kültürü ile Elektriksel Periyodik Kontroller konusunda Türkiye geneline profesyonel mühendislik çözümleri sunmaktadır. ELPEK Mühendislik fark yaratan başarısını; Mühendislik etiğine, bilime ve ticari ahlak kurallarına olan bağlılığına, tarafsız hizmet kalitesine, disiplinli ekip çalışmasına, iş güvenliği, çevre ve sağlık bilincine, müşteri ihtiyaçlarını tam zamanlı ve eksiksiz biçimde çözüme kavuşturmasına bağlamaktadır. Türkiye'nin lider Elektriksel Periyodik Kontrol Mühendislik firması olarak, fark yaratan mühendislik çözümlerimiz ve konusunda uzman teknik tüm ekibimizle Türkiye için çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz.

ELPEK Mühendislik | Elektriksel Periyodik Kontroller

ELPEK Mühendislik, sözde değil, özde örnek olmaya devam eden 'fark yaratan özgün mühendislik çözümleri' kapsamında "Endüstriyel Tesislerde Elektriksel Güvenlik Kültürü" başlığı altında gerçekleştirdiği yeni akademik yayın çalışmaları ile başta literatüre, elektrik mühendislik bilimine, risk mühendisliği sektörüne, denetim ve gözetim birimlerine, sigorta ekpertizlerine, bilirkişilik faaliyetlerinde bulunanlara, emniyet ve iş güvenliği uzmanlarına, iş sağlığı ve güvenliği camiasının tamamına katma değerler sağlamayı sürdürmektedir. Türkiye'de yine ilk kez tarafımızca hazırlanan söz konusu "Elektriksel Güvenlik Kültürü" teknik yayınımız ile büyük endüstriyel tesislerde elektriksel iş güvenliğinin tesis edilmesi ve devamlılığının takibi bağlamında ülkemiz adına yüksek kazanç ve katkılar sağlanmaktadır. Elektriksel iş güvenliğinde rehber ve özgün kaynak niteliği taşıyan yayınlarımız, teknik destek ve danışmanlık konularında tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

ELPEK Mühendislik | Elektriksel Periyodik Kontroller

elektriksel periyodik kontroller      elpek mühendislik      elektriksel periyodik kontroller      elpek mühendislik      elektriksel periyodik kontroller      elpek mühendislik      elektriksel periyodik kontroller      elpek mühendislik      elektriksel periyodik kontroller      elpek mühendislik      elektriksel periyodik kontroller      elpek mühendislik            elpek mühendislik            elpek mühendislik                                                                                          elpek mühendislik      elpek mühendislik      elpek mühendislik      elpek mühendislik      elektriksel periyodik kontroller      elpek mühendislik      elektriksel periyodik kontroller      elpek mühendislik                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 ELPEK Mühendislik | Elektriksel Periyodik Kontroller | Test | Kontrol | Ölçüm | Bakım | Rapor | Fenni Muayene | denetim | danışmanlık | eğitim | gözetim | iş güvenliği | risk yönetimi | elektriksel risk analizi | güvenlik kültürü | yüksek gerilim işletme sorumluluğu | topraklama raporu | paratoner raporu | rcd kaçak akım test raporu | termal kamera raporu | iç tesisat raporu | bilirkişilik | elektriksel iş güvenliği | periyodik kontrol | teknik emniyet | iş güvenliği | risk analizi | zonguldak | kayseri | sinop | mersin | tarsus | kocaeli | izmit | gebze | dilovası | yalova | bursa | izmir | balıkesir | bursa | adana | bolu | bilecik | sakarya | istanbul | edirne | ankara | konya | kütahya | uşak | muğla | antalya | afyon | aydın | aliağa | osb | itfaiye | tse | turkak | ekipnet | çalışma bakanlığı | periyodik test | periyodik rapor | periyodik muayene | periyodik ölçüm | periyodik denetim | periyodik kontrol |