Türkiye geneline "fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefemizle on yılı aşkın süredir "örnek almak yerine örnek olmaya" ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Elpek Mühendislik

Elpek MühendislikSosyal Sorumluluklarımız

ELPEK MÜHENDİSLİK | Elektriksel Periyodik Kontroller,

on yılı aşkın süredir sayısız sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol almış tarafsız bir mühendislik firmasıdır.

Firmamızın etik ve gizlilik prensipleri gereğince, gerçekleştirmiş olduğumuz tüm destek ve çözümlerimiz sadece gönül esaslı olup medyadan uzak tutulmuştur.

Bu vesile ile başta eğitim, sağlık ve çevre konuları olmak üzere yapmış olduğumuz tüm sosyal yardım ve paylaşımlarımız gizliliğini korumaya devam edecektir.

Yaşama dair ; yarınlarımıza, topluma ve doğaya karşı tüm sorumluluklarımızın bilincinde olup bu desteklerimizin devamlılığını esas almaktayız.

Sosyal sorumluluk projelerimizi merak edenler için konuyla ilgili suskunluğumuzun ve içten tebessümlerimizin yeterli olacağı kanısındayız.

Elpek MühendislikBaşarımızı


Örnek almak yerine örnek olma felsefemizle, sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz sonucu teknik bilgi üretmemize ve paylaşmamıza,
kaliteli, çözüm odaklı ve ekonomik hizmet anlayışımıza, özverili ekip çalışmamıza, iş sağlığı ve güvenliği bilincimize, tecrübe ve bilgi birikimimize,
disiplinli performansımıza, çevreye duyarlılığımıza, müşteri ihtiyaçlarını tam zamanlı ve eksiksiz biçimde çözüme kavuşturma hassasiyetimize bağlamaktayız.

Elpek Mühendislik Türkiye'nin lider Elektriksel Periyodik Kontrol Mühendislik firması olarak,
Elpek Mühendislik fark yaratan mühendislik çözümlerimiz ve güçlü ekibimizle Türkiye için çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz.